Influencer marketing.

Sme full-service influencer marketing agentúra.

S našimi jedinečnými, profesionálnymi a dlhoročnými odbornými znalosťami v oblasti influencer marketingu vytvárame tie najoriginálnejšie spojenia na to, aby sme dosahovali tie najlepšie výsledky. 

služby influencer & content marketing house Contedy

V našej agentúre manažujeme kampane s influencermi od a po zet.

Identifikovanie cieľových skupín

Hľadanie vhodných influencerov

Oslovenie influencerov

Content manažment

Manažment a príprava zmlúv

Monitorovanie a reportovanie

Stratégia

Radi na mieru vytvárame plán a kreatívne návrhy ako pracovať s tvorcami obsahu. Jeho súčasťou sú aj odporúčané formáty a prvky, ktoré zvýšia povedomie o značke, prinesú konverzie a predaje, alebo vám privedú nových zákazníkov.

Výber vhodných tvorcov obsahu

Influencer marketing funguje na jednotku len vtedy, keď sa značka spojí s tým správnym influencerom. A to je presne to, čo robíme: nájdeme influencerov, ktorí najlepšie vyjadria a odprezentujú hodnoty vašej značky.

Meranie výkonnosti

Dohliadneme na to, aby vytvorený obsah nebol len kreatívny a vizuálne atraktívny, ale aj merateľný: analyzujeme výkonnosť a konverzie každého výstupu, aby sme mohli operatívne optimalizovať kampaň.

Obsah od influencerov pomáha premeniť sledovateľov na zákazníkov

Našim cieľom je pozitívny dopad na vaše predaje. Aj keď sú pridané Páči sa mi, zdieľania a komentáre fantastické, sú len prvými krokmi, aby ste dosahovali vyššie tržby.

Postaráme sa o všetko od úplného základu. Cez uchopenie cieľovej skupiny a toho čo vás odlišuje od vašej konkurencie, aby sme mohli spolu s vybranými persónami vytvárať dlhodobo relevantný a pútavý obsah, ktorý časom premení viac sledovateľov na platiacich zákazníkov a milovníkov vašej značky. Ide o dlhodobý proces. Až následne v rámci tohto toku generujeme lineárny obsah, ktorý konvertuje viac na predaje.

Napísali o nás

Či s influencermi alebo bez nich, pre klientov vytvárame content, ktorý dokáže vždy zaujať.

služby influencer & content marketing house Contedy

content marketing.