Content marketing.

Základom správy sociálnych sietí je top content.

Spravovať Facebook či Instagram dnes už vie každý.  Čo však nedokáže každý, je tvoriť obsah, ktorý by udržiaval angažovanosť a bol dlhodobo na top úrovni.

služby influencer & content marketing house Contedy

Tvoriť obsah nás baví

Tvorba obsahu nie je len o slovách a obrázkoch. Je o príbehu, emócii a prepojení so správnou cieľovou skupinou. Pomôžeme vám vybudovať autentické vzťah s vašimi zákazníkmi prostredníctvom stratégie, ktorá vás vystihuje.

Sociálne siete

Články a blogy

Reklamný obsah

SEO texty

Newslettre

Performance marketing

Stratégia

Každá značka je jedinečná, má svoje vlastné ciele a hodnoty. Preto je pred spustením kampane nevyhnutná podrobná analýza. Na základe získaných informácií vytvárame prehľadný plán, ktorý zahŕňa konkrétne ciele, cieľovú skupinu, tématické oblasti, kalendár publikovania a monitorovanie výsledkov. Prispôsobujeme sa jednotlivým sociálnym sieťam a ich algoritmom, aby sme zabezpečili optimálnu viditeľnosť a angažovanosť. 

Social media marketing

Naša filozofia je jednoduchá: vytvárame obsah, ktorý zaujme a pritiahne pozornosť. Pomôžeme vám nájsť správny hlas a identitu pre vašu značku, aby ste vynikli v preplnenom online prostredí. Vytvárame príbehy, ktoré vás odlišia od konkurencie a zanechávajú dlhotrvajúci dojem.

Napísali o nás

Hľadáte známe tváre, ktoré pomôžu propagovať vašu značku?