Kurzy, školenia a workshopy

Školenia pre značky

Radi na mieru zaškolíme vaše interné marketingové oddelenie. Prejdeme si oblasť influencer marektingu nielen v teoretickej rovine, ale aj ukážeme príklady z praxe, odhalíme nielen to pekné čo influencer marketing prináša, ale aj krízové situácie a prešľapy, ktoré sa môžu stať.

Z tohto workshopu radi poskytneme aj video nahrávku, aby boli aj neprítomní či noví kolegovia v tejto problematike doma.

Super komunikácia, rýchla, bezproblémová, super kurz, odporúčam pre e-commerce projekty, ktoré potrebujú pomôcť/poradiť v content marketingu 🙂
Simona Pavelková
Marketing Specialist, WARAGOD

Prezentácie pre iné agentúry

Mnohé agentúry dnes nemajú čas a energiu na to, aby hľadali a viedli pre svojich klientov kampane s tvorcami obsahu. Preto sme pre mnohé slovenské i české agentúry partnerom, preto, aby vedeli klientom zodpovedať všetky otázka a tiež sami boli v tejto oblasti informovaní o aktuálnych možnostiach a trendoch, máme za sebou prezentácie aj pre slovenské digitálne marketingové agentúry.

Ďakujeme za prezentáciu na tému influencer marketing. Nič hodnotnejšie som na túto tému ešte na slovenskom trhu nepočul.
Ján Laurenčík
Head of Sale & Marketing, Basta digital

Odborná stáž

V agentúre priebežne vzdelávame aj stážistov. Rozsah stáže prispôsobujeme študijnému rozvrhu študenta. Stáž nie je možná remote – na diaľku, ale je potrebné, aby stážista chodil do agentúry osobne, ideálne 2 až 3-krát do týždňa na 4 hodiny.

Prvý mesiac až tretí mesiac nie je stáž platená. Po tomto skúšobnom období sa vždy so stážistom dohodneme o ďalšom zotrvaní a fungovaní. Máme aktuálne nastavenú odmenu 5 eur/ hodina/ netto.

Preferujeme denných študentov, ktorí študujú programy zamerané na marketing a PR.

Ak hľadáte stáž, napíšte nám kedykoľvek na mail info@contedy.sk a nezabudnite priložiť aj CV v slovenskom jazyku. Ak by sme sa neozvali na váš mail, tak nám pokojne zatelefonujte.

Online vzdelávanie

Uvedomujeme si, že každý má obmedzené časové kapacity a individuálne nastavený denný harmonogram. Tak sa snažíme svoje know-how prezentovať aj pre tých, ktorí radi počúvajú podcasty, alebo radi hľadajú inšpirácie v nových blogových článkoch.

Kalendár

2023
31. 5. 2023
(R)EVOLÚCIA INFLUENCER MARKETINGU

HubHub Twin City Mlynské Nivy

25. 4. 2023
Content Marketing Masters

Hotel Tatra, Bratislava

18. 4. 2023
womanup

Campus City, Bratislava

15. 2. 2023
DIMAQ

Soupa, Bratislava

26. 1. 2023
PS:Digital

Sundeck, Bratislava

14. 1. 2023
Digitálna Univerzita

Hotel Tatra, Bratislava

2022
27. 9. 2022
Marketing Rulezz

Stará tržnica, Bratislava

Ako by ste ešte mohli vidieť a počuť našich špecialistov zadarmo?

Mnohé školenia a prednášky sú prístupné len platiacim účastníkom, ale tieto prednášky nižšie si môžete pozrieť či vypočuť zadarmo.

2021/11/24

Sila influencer marketingu na Slovensku (PODCAST LEVOSPHERE)

2021/09/08

digiTALKy: Influenceri a tvorba obsahu

2021/06/14

Influencer marketing 2 (ukážka z prednáška Digitálna univerzita)