Najpočúvanejšie podcasty roku 2021: Tieto témy z marketingu vás zaujímali najviac

Najpočúvanejšie podcasty roka 2021

Ste zvedaví, aké podcasty s témou content marketingu boli v roku 2021 najpočúvanejšie? Keďže rebríčkov a bilancií na konci roka nie je nikdy dosť, jeden sme si pre vás pripravili aj my. Náš prehľadný rebríček vám prezradí, aké témy z oblasti online podnikania vás v uplynulom roku zaujímali najviac.

Ktoré boli naše najpočúvanejšie podcasty roku 2021?

Rebríček tých najpočúvanejších podcastov o content marketingu sme vytvorili zlúčením dát o počúvanosti z platforiem Soundcloud a Podbean. Na oboch platformách, vrátane Spotify, môžete nájsť každý mesiac novú epizódu podcastu s názvom Content marketing od A po ZET.

Pravidelný podcast so zaujímavými hosťami moderuje Jana Malaga, špecialistka na content a influencer marketing z Content agency. V podcaste, ktorý vytvárame spolu s Websupportom, sa môžete každý mesiac dozvedieť niečo nové o obsahovom marketingu. Podcast je určený ako pre ostrieľaných marketérov, tak aj pre freelancerov či influencerov.

No poďme teraz na to, na čo ste všetci zvedaví. Tu sú naše najpočúvanejšie podcasty roku 2021.

Rebríček najpočúvanejších epizód podcastu Content marketing od A po ZET:

  1. Ako dostať e-shop na prvú stranu v Google? 

Hosť: Matúš Szepeši

1944 prehratí

  1. Ako predávať v dobe covidovej?

Hosť: Simona Kubán

1216 prehratí 

  1. Newsletter ako súčasť vašej obsahovej stratégie

Hosť: Oliver Jakubík

1157 prehratí

 

  1. Personal branding. Ako si vytvoriť obsahovú stratégiu osobnej značky

Hosť: Tony Dúbravec

  1. Kedy influencer marketing generuje leady a zvyšuje predaj?

Hosť: Jana Malaga

  1. Čo nás Spotify môže naučiť o obsahovom marketingu?

Hosť: Matúš Konečný

  1. Obsahový marketing v neziskovke

Hosť: Ľudmila Kolesárová

  1. Stratégia značky: Mozog alebo srdce každej značky?

Hosť: Naďa Kacera a Anka Sabolová

Uvažujete nad tvorbou vlastného podcastu?

Ak máte chuť sa počas Vianoc samovzdelávať, či sa dozvedieť niečo nové o content marketingu, vypočujte si niektorý z našich najpopulárnejších podcastov. No a v prípade, že sami uvažujete nad tým, že v roku 2022 rozbehnete svoj vlastný podcast, určite neobíďte ani náš e-book Ako urobiť podcasty. Práve v ňom nájdete základných 20 krokov, ktoré sú nevyhnutné k vytvoreniu úspešného podcastu.

S ďalšími novými témami a hosťami, od ktorých sa všetci máme čo priučiť, sa počujeme v epizódach podcastu Content marketing od A po ZET zase v novom roku 2022.

Lenka Miškolciová

Lenka vyštudovala žurnalistiku, pretože to bola jediná vysoká škola, na ktorej by sa mohla venovať písaniu. Tvorba rozličných textov je nielen jej prácou, ale aj najväčšou záľubou. Už roky sa špecializuje najmä na content marketing a je rada, ak má priestor, v ktorom by sa mohla rozpísať. Keď neťuká do klávesnice, môžete ju stretnúť na bicykli, v horách alebo v spoločnosti dobrého jedla.
Facebook
Twitter
LinkedIn

Prečítajte si aj...