Obsahová agentura Praha: kanceláriu Content agency nájdete už aj v Českej republike

contentova agentura Praha

Slovenská obsahová agentúra Content agency, za ktorej vznikom stojí Jana Malaga, zakladateľka slovenskej ankety BLOGER ROKA, otvorila koncom októbra 2019 kanceláriu v Českej republike. Úlohou hubu bude vytvárať digitálne projekty nielen pre Česko a Slovensko, ale aj pre krajiny ako Poľsko, Maďarsko a Rakúsko. Kde má dnes Content agency partnerské agentúry a overených dodávateľov. Časom chce vytvoriť huby aj v týchto krajinách.

Myšlienka rozšíriť pôsobnosť služieb prišla po tom, ako sme realizovali priamo ako aj sprostredkovane niekoľko slovensko-českých kampaní, ako aj čisto české kampane. Išlo primárne o influencer marketing s presahom na performance, nákup médií, content marketing a social media. Čo sa týka oblastí, išlo najmä o FMCG – zdravý životný štýl, gastro a krása.

Prvotná myšlienka a ambícia nabrala presné kontúry v momente, ako nás podporila naša partnerská agentúra Effectix.com, ktorá je nielen v Bratislave, ale aj v Prahe už etablovaná a zabehnutá. Doslova nás prichýlili pod vlastnú strechu. Nemusíme riešiť otázku, kde bude náš nový hub sídliť.

 

„Makáme o 106 a o to s väčšou hrdosťou môžem konštatovať,
že sme dnes významný slovenský hráč v oblasti influencer marketing produkcie
s najväčším počtom priamych kontaktov na slovenských influencerov.
Vďaka tomu máme za sebou veľa kampaní.
Radi robíme to, čo nás baví –  vývoj obsahových stratégií
a konceptov, tvorbu obsahu, event marketing
a výborne fungujúci online reputačný manažment.“

Jana Malaga, CEO, Content agency.

 

Aké marketingové služby na českej pôde môžete očakávať od Content agency?

Doma sa cítime v content marketingu a v influencer markertingu (nativni reklama) – na týchto dvoch pilieroch je postavený model našej boutique content marketing agentúry.


ČO JE TO CONTENT MARKETING?


Sme o krok vpred. Formujeme slovenský trh a udávame trendy. Svedčia o tom naše vlastné projekty. Vďaka tomu vieme klientom ponúkať také riešenia, ktoré v praxi fungujú, sú nadčasové a neopozerané.

„Otvorenie pobočky v Prahe je pre nás výzva nielen po biznisovej stránke. Radi sa vzdelávame a aj vzdelávame. Už teraz pripravujeme plán eventov na rok 2020, ktoré budeme realizovať pre influencerov aj marketérov v českom office. Sledujte môj osobný profil na LinkedIn, ako aj naše agentúrne profily na LinkedIne, Instagrame, Facebooku či YouTube,“ uvádza Jana, ktorá je tiež slovenskou Google Certified Trainer.

Radka

Facebook
Twitter
LinkedIn

Prečítajte si aj...