Poznáte 4-nohých slovenských influencerov? V Asociácii blogerov sú až štyria

člen Asociácie blogerov Rocky

V blogovaní sa kreativite medze nekladú. Dokazuje to aj rozrastajúca sa skupina slovenských štvornohých influencerov – blogerov psov. Amélie the poodle, Bubu frenchie, Labky na cestách a Rocky na insta sú kombináciou roztomilosti, humoru a častokrát aj užitočných tipov a rád v tom správnom pomere.

Asociácia blogerov oslavuje už viac ako rok úspešného fungovania a okrem združovania slovenských blogerov a influencerov, sa stará aj o ich vzdelávanie, čím im pomáha rásť, rozvíjať sa a napredovať.

„Podľa rýchleho nárastu počtu členov a neutíchajúceho záujmu o vstup do Asociácie blogerov môžeme s radosťou konštatovať, že slovenskí influenceri majú neochvejný záujem vzdelávať a zlepšovať sa vo svojom hobby, z ktorého sa v stále viac prípadoch stáva práca na plný úväzok,“ konštatuje Jana Malaga, zakladateľka Asociácie blogerov a známej súťaže BLOGER ROKA®.

Najpočetnejšiu skupinu blogerov v Asociácii tvoria lifestyle blogeri

Tam zaraďujeme blogy zaoberajúce sa módou, krásou, knihami či inými oblasťami, ktoré jednoducho patria k životu. Po nich nasledujú veľmi obľúbené food blogy a travel blogy. Pri rôznorodosti tém a spracovaní blogov neexistuje žiaden limit a čím kreatívnejší nápad, tým lepšie!


Mohlo by vas tiež zaujímať:  INFLUENCER MARKETING: AKO MÔŽU SLOVENSKÍ INFLUENCERI ODPROPAGOVAŤ VAŠE PRODUKTY A SLUŽBY? (3. ČASŤ: NA INSTAGRAME)


Avšak influencermi a trendsettermi na Slovensku sa už stávajú aj psi!

Ak vám pri scrollovaní Instagramu chýba práve niečo takéto, začnite followovať jedného z našich štvornohých členov a o pravidelnú dávku roztomilosti a zábavy máte postarané.

Jana Malaga

Janka už pred rokmi založila prestížnu súťaž BLOGER ROKA, v ktorej boli rok čo rok oceňovaní tí najpopulárnejší a najtalentovanejší slovenskí blogeri. S prerodom blogerov na influencerov sa začala viac venovať práve influencer marketingu. Je jedným z najväčších slovenských expertov na influencer marketing, no jej doménou je aj ten obsahový. Svoje znalosti z content aj influencer marketingu zúročuje v Contedy – agentúre, ktorú hrdo a úspešne vedie od jej samotného začiatku. Keďže time manažment má v malíčku, keď sa nevenuje práci, teší sa zo spoločnosti svojich dvoch synov, pohára dobrého vína alebo poctivého jedla.
Facebook
Twitter
LinkedIn

Prečítajte si aj...