Už sú známi víťazi tretieho ročníka súťaže BLOGER ROKA® 2017

V piatok 2. júna boli počas galavečera vyhlásení víťazi súťaže BLOGER ROKA® 2017. Aký bol tretí ročník súťaže? Kto sa stal blogerom roka v desiatich kategóriách?

„Na to, aby človek oslovil tisíce ľudí dnes nepotrebuje drahé štúdio, najnovšiu techniku a tisíce na účte, ale niekedy mu stačí dobrý nápad a vyložené nohy v obývačke.“ Jana Malaga, CEO, Content agency.

Od 1. apríla do 30. apríla prebiehalo semifinále súťaže BLOGER ROKA® 2017, ktoré pozostávalo z nominovania blogov a hlasovania, do ktorého sa mohla zapojiť široká verejnosť. Prísnym okom prešiel každý nominovaný blog. Z 826 navrhovaných blogov, bolo nominovaných 619 blogov, pričom najviac nominácií bolo v kategórii Život, umenie a kultúra (111). V rámci semifinále bolo v priemere zahlasované každých 30 sekúnd a bolo odovzdaných 103 536 hlasov.

Následne 9 blogov s najvyšším počtom hlasov a 1 blog na základe divokej karty postúpili do finále. O finalistoch rozhodovalo 34 porotcov. Výsledky boli vyhlásené počas galavečera v Refinery gallery za prítomnosti viac ako 400 hostí.

Výsledky súťaže BLOGER ROKA® 2017

Cestovanie: Travelhacker
Firemný blog: Visiblog
Gastronómia: Lenivá kuchárka
IT, inovácie a biznis: Kamil Aujesky
Krása: Drew´s Beauty
Móda: janatini
Nováčik: www.akousit.sk
Video blog: PPPeter
Zdravý životný štýl: Jana Earl
Život, umenie a kultúra: Break the Rules
Okrem ocenenia v 10 kategóriách, blogeri bojovali aj o špeciálnu cenu Najlepší WordPress blog 2017. Túto cenu získal blog dusanplichta.com.

Finálne poradie top blogov je zverejnené na stránke súťaže blogerroka.sk.

Jana Malaga

Janka už pred rokmi založila prestížnu súťaž BLOGER ROKA, v ktorej boli rok čo rok oceňovaní tí najpopulárnejší a najtalentovanejší slovenskí blogeri. S prerodom blogerov na influencerov sa začala viac venovať práve influencer marketingu. Je jedným z najväčších slovenských expertov na influencer marketing, no jej doménou je aj ten obsahový. Svoje znalosti z content aj influencer marketingu zúročuje v Contedy – agentúre, ktorú hrdo a úspešne vedie od jej samotného začiatku. Keďže time manažment má v malíčku, keď sa nevenuje práci, teší sa zo spoločnosti svojich dvoch synov, pohára dobrého vína alebo poctivého jedla.
Facebook
Twitter
LinkedIn

Prečítajte si aj...